Fata in fata cu propriile probleme - Tulburarile de erectie

Disfunctii sexuale masculine

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

buna ziua spuneti-mi va rog daca in ro se gaseste alprostadil (caverject)EDEX sau papaverina fiole in ungaria si croatia sau slovenia se fabrica sub licenta cu stima

Raspunsuri (3)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Am o problema, dupa o viata sexuala activa de o perioada (cateva luni) am observat ca nu ma mai atrage acest aspect. Sperma are un aspect trasparent si mai putin cantitativ decat inainte. Tin sa precizez ca am varsta de 50 ani.
Va multumesc pentru timpul acordat si raspunsul dvs.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Eram cu prietena intr-o masina. Eram putin cam obosit. A vrut sa avem un contact sexual dar i-am spus sa mai astepte ... sa ma masturbeze .... ca sa prinda al 2-lea nr. cum ar veni ... ca sa tin mai mult sa pot sa trag de timp in fine.... partea rea este ca eram perfect normal nu mai avusesem nici o problema ... si dupa ce mi-am dat drumul prima data am mai asteptat putin ne-am mai jucat ... si a 2 a erectie oha ... era o erectie slaba suficient d sp***a incat sa nu o pot penetra. Sa fie o impotenta? ma speriase cu discutii cum ca ar fi gravida bla bla bla ... adica sa inteleg ca e pe cale psihologica ... e partea p***a ca de atunci mi-a cam scazut erectia ... nu mai e ca inainte ... sunt constient ca nu trebuie sa ma panichez ca mai rau imi fac dar nu am gasit nici un raspuns adevarat pana acum

comentarii utilizatori

acum 15 ani

se poate intampla ca sa ai erectie doar la o anumita persoana?la mine sa intamplat si nu stiu ce sa fac