Fara erectie.

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Validor cu 12 ani in urma.

Buna ziua. Am mai postat aceasta intrebare dar din greseala la alta tema. Am 38 ani si am o mare problema. Nu mai am erectie. Dorinte sexuale am, chiar dese sa spun asa, dar nu lucreaza penisul. Isi modifica putin lungimea si grosimea dar e flexibil. Si asa am avut probleme ca e mic, iar acum e jalnic, nici nu indraznesc sa cer sotiei sa facem sex. Sunt casatorit de 18 ani, nu am avut alta partenera si am pus problema ca sunt plictisit, dar nu e asta. Am pus si problema ca poate circulatia singelui e p***a, am varice de la 18 ani, au fost operate , dar acum p***a piciorului e vanata din cauza varicelor, atat interne cat si externe. La un medic nu pot merge ca nu sunt asigurat si nici nu imi permit sa merg in particular si de aceea va rog un sfat, un tratament chiar si naturist . Va rog ajutati-ma sa imi salvez familia

Raspunsuri (5)

laura

acum 12 ani

Mergeti la un urolog..

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

inainte de a incerca tratamente asa zise ''miraculoase'', trebuie sa aflati daca sunteti sau nu bolnav, si apoi sa urmati un tratament specific situatiei dumneavoastra.
ac***a in vedere ca sunt multe afectiuni care printre alte simptome determina si lipsa erectiei, fara un consult specific, nu se pot spune prea multe, cu atat mai putin sa se recomande un tratament, iar daca mai aveti si alte boli asociate, in functie de acestea, medicamentele pentru ''''potenta'''' pot fi si periculoase.

va urez o seara buna

Validor

acum 12 ani

Multumesc pentru raspunsuri. Pentru a va informa mai detaliat, sufar de un sindrom algic vertebral lombar persistent la o spondilodiscortroza lombara ( inca nu ii stiu cauza ca nu am facut alte investigatii deoarece nu mai sunt asigurat ) varice m plevine cu tulb trofice, si trahicardie sinusala. Transpir abundent la cel mai mic efort. De aceea stiu ca nu partenera este de vina ci una din problemele de sanatate pe care le am . Pentru eventualele sfaturi va multumesc anitcipat

Validor

acum 12 ani

Multumesc pentru raspunsuri. Pentru a va informa mai detaliat, sufar de un sindrom algic vertebral lombar persistent la o spondilodiscortroza lombara ( inca nu ii stiu cauza ca nu am facut alte investigatii deoarece nu mai sunt asigurat ) varice m plevine cu tulb trofice, si trahicardie sinusala. Transpir abundent la cel mai mic efort. De aceea stiu ca nu partenera este de vina ci una din problemele de sanatate pe care le am . Pentru eventualele sfaturi va multumesc anitcipat

Psihosexolog clinician

acum 12 ani

Un control sexual la un medic de specialitate nu strica. Lasati pastilele contrafacute si toxice de pe website-uri neautorizate. Sanatate