fara ere

Disfunctii sexuale masculine

Postata de GRISA cu 9 ani in urma.

Buna ziua, Am 57 ani si de 7 ani am fost diagnosticat cu boala Parkinson.Cu trecerea anilor au mai aparut si alte afectiuni :tulburari depresive; prostatita, hepatita cronica medicamentoasa, beflarita cronica, discopatie cervico-dorso-lombara, hipoacuzie,ulcer duodenal , ICVB HTA etc. Tratamentul care il urmez acum este pentru Parkinson, tulburari depresive organice, prostatita. De aprox. 3 ani nu mai am erectie , chiar daca am incercat cu diferite produse naturiste (natural potent solutie; tianli, marathon capsule; branca ursului; telina; prostanol; apilarnil potent; promen; permen; enlarge; stand up etc), rezultatul a fost negativ, vindecarea nu s-a produs. Poate imi recomandati dvs. un produs care sa-mi fie de folos , sa am erectii normale cat se mai poate. De preferinta produsul sa fie fara efecte secundare. Adresa e=mail:[email protected] Multumnesc!

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 9 ani

Foarte probabil ca anti-depresivele sa fie cauza lipsei de erectie.Aceste medicamente au ca unele din reactiile si tulburarile de erectie.Este bine sa consultati medicul pe car vi le-a prescris, si poate va v-a prescrie altele fara aceste reactii adverse.In orice caz este bine sa se renunte treptat la ele si sa mergeti la psiholog ca sa tratati depresia din cap, fara sa mai bagati medicamente in dumneavoastra.Oricum si varsta dumneavoastra e un semn de lipsa de erectie, dar oricum se stie ca anti-depresivele provoaca impotenta temporara, pe langa altele.Ori le schimbati cu unele mai putin daunatoare, ori renuntati treptat la ele si va vindecati prin alte metode.

Cornel Bilauca

acum 9 ani

ai incercat produsul VIMAX? eu am indata 6 luni de cand il folosesc si ma simt exceptional. Atmosfera din casa este diferita, sotia este mai grijulie, mai atenta cu mine. Incercam sa recuperam timpul pierdut impreuna. In prezent, pot sa garantez ca sutn cel mai fericit barbat din lume!! Nu stiu daca Vimax-ul se gaseste in farmacii. Eu l-am cumparat de pe un site ekilibrium .ro. Acolo au preturi mai avantajoase fata de alte situri