Este normal un penis mic la 21 ani?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MembruMobileApp1491869716 cu 7 ani in urma.

Salutare, am o problema, frustranta, am penisul mic in stare fleasca este de 3-4 cm, iar in erectie maxim 10cm, cred ca nu este foarte normal asa ceva nu am avut probleme in copilarie sa fiu plinut sau ceva, daca mai este vreo sansa sau vreu remediu, va rog sa ma ajutati,sau sa.mi spuneti ce fel de doctor trebuie sa apelez, va multumesc!!

Raspunsuri (2)

Utilizator11609501055

acum 2 ani

Și eu am 25 de ani. Și am penisul de 13 cm în erecție plus mai am și testiculele mici față de alți bărbați. Sfătuiește cu un medic să vezi ce spune. Poate te ajută. Succes.

Duțu

acum un an

Salut! Ai rezolvat ceva cu mărimea?