este indicat?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de antoniyyo07 cu 13 ani in urma.

este benefic pentru organism utilizarea pastilelor VIMAX.au efectele scontate si miraculoase.Puteti sa mi recomandati ceva naturist si eficient pe baza de plante?paralel cu administrarea de vimax pot folosii SELENIU si ZINC?

Raspunsuri (2)

Sheila

acum 13 ani

Nici un medicament nu o sa aiba rezultate miraculoase.
Pastilele recomandate pentru marirea penisului ca cele de care vorbesti nu vor face minuni si efectele de care vorbesc unii nu sunt decat o intreaga reclama.
Am vazut ca ele contin amestec de ingrediente naturale, rau nu cred ca o sa-ti faca dar nu cred ca merita sa dai atatia bani asteptand miracole

maryian0218

acum 13 ani

eu am folosit Entran Forte si e bunicel