esec sentimental sau probleme cu "sarpele"?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de untaru.alex cu 11 ani in urma.

am 25 de ani,am avut o relatie de 6 ani. cat am fost cu fosta prietena am fost ok la pat(erectie ok,durata indelungata). iar acum nu mi se scoala,poate sa fie o tipa buna,goala, in fata mea si NIMIC ( chiar am patit asta ). nu inteleg de ce!! pt ca eu vreau imi dorasc si nimic. precizez ca in acei 6 ani de relatie am calcat stramb (infidelitate) in primii 4-5 ani nu aveam nimic dar in ultimul an nu stiu ce e cu mine. cu foata nu aveam nicio problema imi arata un san si gata acum incerc sa fac ceva cu cineva si nimic.acum vb cu o fata foarte frumoasa (mai atragatoare decat exa) si sunt cam ingrozit pt faza can o sa trebuiasca sa facem nebunii. ma gandesc ca s-a fixat ceva in mintea mea in legatura cu foasta,dar faza e ca eu nu o mai iubesc numai am sentimente profunde pentru ea de mult timp,cu toate ca ne-am despartit de o luna. pot sa fac un tratament,sa iau ceva pastile? ce sa fac?
Multumesc!

Raspunsuri (1)

bogdan

acum 10 ani

poti sa iti tai penisul prietene,te-a blestemat fosta pentru infidelitate si asta nu se mai repara decat cu popa ;)