erectii precoce

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Cecilia3767168 cu 15 ani in urma.

salutare!!

Am 20 de ani si nu de mult mi-am inceput viata sexuala, si am o problema cu eractia din c articole am citit am inteles k se numeste erectie precoce. Ce pot face sa o tratez sau cum o pot combate sau prevenii.

Raspunsuri (3)

Florian Alex

acum 15 ani

Probabil, faptul ca iti doresti foarte tare sa ai performante sexuale deosebite, lipsa de experienta, dorinta sexuala, etc. determina aceasta ejaculare precoce. Cu timpul, cu siguranta ca problema se va remedia, trebuie doar sa ai incredere in tine, sa ai o partenera intelegatoare si sa perseverezi. Pe masura ce stimulii tactili, vizuali si olfactivi nu vor mai avea acelasi impact asupra ta, erectia se va mentine in limite normale. Pentru asta cum ti-am spus, cred ca trebuie putin exercitiu si rabdare.

Alexandru[mihai]

acum 14 ani

Problema cu ejacularea preoce o rezolvi cu Climinax, produs 100% natural.

raulll

acum 12 ani

si eu am aceeasi problema...am avut o prietena cu care am stat timp de 8 luni..in care am avut si erectii precoce..dar si normale(cred)...acum am o alta prietena si am aceeasi problema..care ar putea fii problema si cum as putea sa o remediez?