erectii mai bune

Disfunctii sexuale masculine

Postata de mg-power cu 14 ani in urma.

Va rog cum se pot imbunatati erectiile dupa varsta de 55 de ani, Sunt interesat de produse naturale, nu medicamente
Multumesc mult

Raspunsuri (8)

elan

acum 14 ani

In ultimul nr al revistei Formula As este un articol despre Branca-ursului, o planta miraculoasa in astfel de probleme. Tine-o tare, taica!!!!

papillon

acum 14 ani

Mentionez ca am avut pina acum citeva zile o viata sexuala normala. S-a intimplat deodata aceasta disfunctie erectila. Fac un tratament tare pentru un ulcer duodenal.(controloc,claritromicina,oxacilina )Tratamentul in sine sa fie cauza acestei caderi bruste?Poate virsta este de vina-am 55 de ani-.Sunt speriat.Poate fi si un blocaj psihic?
V-as ruga sa-mi dati un sfat menit sa ma readuca la normal.
Va multumesc anticipat.

Grigore

acum 14 ani

Spune-mi o adresa de e-mail si iti voi trimite niste materiale pentru rezolvarea acestei probleme.
Aresa mea : [email protected]

Andrei

acum 14 ani

Grigore,as dori si eu daca ma poti ajuta.

mg-power

acum 14 ani

Andrei, da-mi o adresa de e-mail. Scie-mi pe : [email protected]
Toate cele bune

elisav6

acum 14 ani

pt.domnul grigore as dori si eu daca se poate. [email protected]
. multam mult. 55 ani am si eu.

Alexandru[mihai]

acum 14 ani

Pentru erectii mai bune contactati id [email protected] .O multitudine de produse toate naturiste.

eagle

acum 13 ani

TI AN LI este un produs chinezesc NATURAL eu l-am incercat su este foarte bun.Se aseste la unele farmacii.o cutie cu 6 fiole costa 98 ron.Efectul este garantat dar....fara alcool !!!!