Erectie

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Frumuselul cu 12 ani in urma.

Buna-ziua!Am si eu o intrebare .Problemele cu erectia pe plan psihologic pot disparea cu timpul,sau trebuie neaparat sa contactez un psihoterapeut?Eu am avut probleme la inceput,am fost la urolog,mi-a zis ca e pe plan psihologic,apoi nu am mai avut probleme ,penisul imi intra in erectie fara nici o problema,dar acum nu mai am aceeasi partenera si imi este frica sa nu imi apara iar aceasta problema(ink nu am facut nimic cu actuala partenera).Stiti ceva despre solutia chinese brush pentru intarzierea ejacularii?Va multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

orice preparat care nu are un continut clar in ceea ce priveste proportia substantelor continute, indicatiile medicale si contraindicatiile, tara de provenienta, o aprobare de comercializare si fabricare, nu poate fi sigura ,ci chiar nociva!!!
un psihosexolog va poate ajuta sa depasiti aceste temeri.

snickeritza

acum 12 ani

cu cat de gandesti mai insistent la aceasta problema cu atat iti faci mai mult rau!relaxeaza-te,gandeste pozitiv si cand va veni momentul de intimitate cu iubita ta,traieste clipa fara graba,temeri si ganduri aiurea!!