erectie

Disfunctii sexuale masculine

Postata de sssrr cu 13 ani in urma.

buna ziua. am si eu o problema urgenta si grava. obisnuiam sa ma satisfac singur prin masturbare imi placea dar acum am constatat cu tristete ca mi-a afectat viata sexual . si sunt foarte trist. daca merg cu partenera sa facem sex parca mi se reseteaza tot in timpul preludiului simt cum imi vine incet erectia dar nu puternica dar imediat imi dispare. va rog sa-mi dati un sfat.

Raspunsuri (1)

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 13 ani

SSS,
Esti cam neclar. Ce se reseteaza si Cum adica se reseteaza in tp preludiului? Da-ne mai multe amanunte ca sa-ti putem oferi niste sugestii adecvate. Ce varsta ai? De cat tp esti impreuna cu iubita? Cum a fost in alte relatii?