ERECTIE Sp***a

Disfunctii sexuale masculine

Postata de TONY_REX cu 10 ani in urma.

Am luat 40 zile VIRIL-X si nu se simte nici o imbunatatire a erectiei. Ce ma sfatuiti sa iau?

Raspunsuri (2)

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 10 ani

Buna ziua,

Pentru problemele legate de erectie puteti merge la cabinetul unui sexolog. Totodata, puteti aplela cu incredere la psihoterapie individuala sau de cuplu.

Mai multe despre problemele sexuale si tratament puteti citi pe Psihoutil sau accesand acest link:
http://www.psihoutil.ro/consilierea-cuplului/sexualitate/

Succes!
Psih. Roxana Pătrașcu
Telefon: 0721. 349.765
Mail: [email protected]

Website: www.psihoutil.ro

razvan_rrr

acum 10 ani

eu merg doar pe suplimente din plante pt ca nu vreau sa risc altfel. Singurul de care sunt multumit (desi nu la maxim) este un produs natural pe care l-am luat de pe c***a.info