erectie sp***a

Disfunctii sexuale masculine

Postata de 12sa21 cu 10 ani in urma.

buna,sunt cu viitorul meu sot de 5 ani,si pana acum vreo 3 ani , cand stateam singuri,era totul ok,referitor la erectia de dupa primul numar.Continuam cu un al doilea numar si tinea foarte mult la al doilea.De vreo 3 ani ne-am mutat cu parintii lui.nu mai eram doar noi pentru noi,ne preocupau si problemele celorlalti si munca etc....sa trec la subiect,de cand ne-am mutat cu parintii lui,nu am mai reusit sa ajungem sa ne bucuram si de un al doilea numar,care el era adeptul sexului....la al doilea numar nu i se mai scoala....am incercat tot felul de metode care credeam ca il va ajuta...insa...nimic...nu stiu ce ar fi de facut...spunea sa mearga la un doctor sexolog?sau mai bine la un psiholog?Ce e drept acum facem sex de 2 ori pe saptamana pt ca e mai tot timpul plecat si nici nu mai stam cu parintii lui,stam singuri,dar nu se mai poate ajunge la performanta celui de-al doilea numar...poate fi de vina si locul de munca?lucreaza ca sofer de tir si e mai tot timpul plecat si obosit si stresat.......va rog sa-mi dati un raspuns ca nu vreau sa stricam ce am cladit pana acum...

Raspunsuri (2)

Andrei

acum 10 ani

poate are mai multe numere acolo cum e sofcer de tir si de aia nu mai rezista la tine :)

cristi

acum 10 ani

:))))))))))))))))))))))