erectie sp***a

Disfunctii sexuale masculine

Postata de gyno cu 11 ani in urma.

Buna ziua.Nu stiu ce se intampla dar in ultimii 2 ani au aparut o problema legata de erectia mea care nu mai este ceea ce era odata.Mi am fauct analizele si mi au iesit f bine,medicul urolog a spus ca totul este OK, dar nu este asa Am luat o multie de pastile MASUCLION,MAONTANT,TIANLI,dar fara unele rezultate remarcabile.Ce sa fac ca nu mai stiu ce sa fac?Rezultate mai bune au aparut dupa ce am luat CIALIS ,dar nu MAI MULT DE 60%.CE SOLUTIE IMI RECOMANDATI? ASTEPT UN RASPUNS VA MULTUMESC

Raspunsuri (1)

duca

acum 8 ani

incearca maraton este f ok si nu este nici scump!7,2 lei pastila