erectie sp***a

Disfunctii sexuale masculine

Postata de fluturasio cu 11 ani in urma.

Buna ziua,

Am si eu o intrebare..sunt cu prietenul meu de 1 an de zile, problema e ca de la inceputul relatiei in timp ce faceam sex nu avea penisul sculat total tot timpul, de ex. in timpul preludiului se intarea f tare, mai ales cand ii faceam sex oral, apoi ma penetra iar in timpul actului sexual simteam cum i se inmoaie si in felul acesta nici eu nu simteam nimic. Mentionez ca nu tot timpul are penisul sculat total, decat partial, are momente cand e ffffff tare. Nu stiu dc in timpul actului sexual i se inmoaie, nu l mai simt tare. Credeti ca este vreo problema? va rog sa ma ajutati

Raspunsuri (5)

BOGDAN9511

acum 11 ani

pai se rusineaza zic eu

fluturasio

acum 11 ani

nu se rusineaza..nu e genul

fusun

acum 11 ani

Ceva il inhiba...stai de vorba cu el si spunei ca-i cel mai bun...samd..Bafta!

CRISTI

acum 11 ani

nu vrei sa incerci si cu mine?

Remus

acum 11 ani

Trimite-l sa se p***atueze pe el ca nu stie sa f**a! Si hai la mine sa vezi ce penetrari iti dau de mai slabesti vreo 5 kg.ca fierul sta la mine numai cand te vad.