erectie sp***a

Disfunctii sexuale masculine

Postata de lifoet cu 14 ani in urma.

Va salut cu respect, am 52 de ani si de 1-2 luni a inceput imi slabeasca erectia si acum nu mai pot face sex. Mentionez ca sint hipertensiv; am un angiom cerebral care acum 6 ani s-a "spart";cardiopatie ischemica; si in urma cu 10-12 ani am avut 2-3 crize comitiale. Pentru toate acestea iau zilnic urmatorul tratament:Enalapril 30mg, Tertensif 1,5mg, Carbamazepina 400mg, Nitropector 40mg si pentru o bila mai lenesa Maganghinar(saruri organice de magneziu)3cp/zi.In urma accidentului vascular nu am ramas cu nici un fel de sechela. Avind in vedere cele de mai sus, credeti ca mai am vreo sansa sa revin la o erectie normala pentru un act sexual? Daca acestea exista ce trebuie sa fac. Cu speranta ca nu am fost penibil,va multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

misu

acum 14 ani

Incearca cu ENLARGE,dar zii doctorului de familie,nu-ti fie rusine,ca asta-i viatza,deci spune-i despre acest medicament si el iti va spune daca poti sa-l folosesti,ma gandesc la problemele cu imina.Daca nu,citeste prospectul si vezi daca te incadrezi.

lifoet

acum 14 ani

Multumesc, Misu.