erectie sp***a; ejaculare precoce

Disfunctii sexuale masculine

Postata de elisav6 cu 14 ani in urma.

se poate trata naturist fara sa apelez la sexolog?acum vreo 5ani am fost la sexolog si imi dadea niste pastile maronii 2 buc. pe care imi lua cite 80 ron si nu aveau nici un efect .imi tot spunea ca e de durata dar in 2 luni nu sa vazut nimic.am renuntat.multumesc pt, raspuns.

Raspunsuri (3)

ionica

acum 14 ani

Nu-ti mai aduci aminte cum se numeau acele pastile???

elisav6

acum 14 ani

nu pentru ca mi le dadea cite 2 intr-o cutiuta de plastic si de fiecare data imi spunea ca e scump tratamentul si ca o sa dureze, dar eu cred ca vroia numai bani pt. ca rezultat nu a fost deloc.asa ca m-am lipsit.pastilele imi zicea sa le iau cu o jumatata de ora inaintea actului sexual.deci nu imi spunea niciodata ce pastile sint.

elisav6

acum 14 ani

imi poate da cineva un ajutor? avind in vedere ca sint pensionar resursele banesti sint limitate.am55
de ani.