erectie scazuta

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Vex cu 13 ani in urma.

Am 23 de ani! am o relatie la distanta de aproape 4 ani cu o tipa.....ne vedem mai rar cam o data pe luna, atunci fiind cam singurul prilej de a face sex! din cauza asta am incercat sa-mi stapanesc apetitul sexual prin vizionarea de filme xxx ....problema e ca am devenit dependent de aceste productii si cu timpul am inceput sa ma masturbez excesiv chiar si de 2-3 ori pe zi.....ultima oara cand m-am intalnit cu prietena am constatat ceva groaznic care sunt sigur ca se datoreaza din cauza dependentei de filme xxx...am avut o erectie sp***a rau, nu ma mai excitam ca inainte.....mi se parea un act sexual banal care incepea cu o erectie puternica pentru mine dar in timpul actului sexual, treptat, ea devenea din ce in ce mai sp***a ajungand in cele din urma ca pana si prezervativul sa nu mai statea mulat.din cauza asta i-am provocat dureri prietenei mele! va rog sa-mi dati un sfat util si sa-mi spuneti cum pot scapa de aceasta dependenta care cu timpul cred ca poate duce chiar si la impotenta!

Raspunsuri (1)

marioalberto

acum 13 ani

simplu, lasa-te de meseria aia cu xxx si revii la normal ! parerea mea..