erectie scazuta

Disfunctii sexuale masculine

Postata de dollhouse cu 13 ani in urma.

Buna , sunt un baiat de 24 de ani si sunt casatorit de un an si am o problema cu erectia.De 4 zile incoace penisul nu mai imi sta in erectie si cu toate ca inainte sa am aceasta problema am facut sex si nu am avut probleme din contra iar acum nu mai stiu ce sa fac , iar daca penisul se ridica atunci mi se moaie in timp ce fac sex

Raspunsuri (9)

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 13 ani

Buna,
S-a intamplat ceva mai special in urma cu cateva zile?
Ai erectie dimineata cand te trezesti? sau in timpul noptii?

dollhouse

acum 13 ani

am dimineata erectie,problema ii k nu ma imi sta penisul in erectie, iar knd vreau sa fac sex penisul imi moare in timpul sexului.Nu sa intamplat nimik deosebit in ultimele zile cum am zis am facut sex si urmatoarea zi nu am mai avut erectie

Al

acum un an

Buna ziua,
Ai reușit sa Rezolvați problema pt ca si eu ma confrunt cu aceasta problema si nu stiu ce sa fac si de la ce mi se trage.

parerea mea

acum 13 ani

Viagra da rezultate excelente si va scuteste de costisitoarele psihoterapii.

dollhouse

acum 13 ani

dak ajung sa iau viagra la 24 de ani at is un om mort de amu :P

salam

acum 13 ani

d era bvevbawrv

avrammihai2007

acum 13 ani

ti-ai rezolvat problema?

avrammihai2007

acum 13 ani

dollhouse

stefancelmare

acum 12 ani

adica ...ce este cu filmul?