Erectie rara!

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Florin Razvan cu 11 ani in urma.

Buna ziua am 19 ani si de mult timp am probleme cu erectia,e sp***a niciodata in stare maxima si mai ales sa persiste..daca e sa nu o ating sau sa o las,isi pierde erectia aproape total!Eu cred ca cauza este masturbarea in exces si filme porno din cauza ca am vazut prea multee in decursul timpului,cred mam obisnuit cu ceea ce vad si nu mi se mai pare prea excitant!Tin sa mentionez ca am pofta ernorma de sex dar erectia nu ma ajuta si nici erectia de dimineata nu o mai am de foarte mult timp!
Acum 2 ani am fost la un medic urolog si mia prescris piracetam si vitamina E!Dupa piractetam simteam din nou ca ce era erotic ma excita si aveam stimuli ca inainte dar tot nu mam putut opri din viciul meu si iar am stricat tot dupa un timp am incercat din nou acest medicament dar nu sia facut efectul ca inainte si cred ca acum e prea adancita probelema in capul meu!!
Ce as putea face,dumneavoastar ce ma sfatuiti sa fac!!Sunt constient ca trebuie sa am opresc din asta si o fac deja dar ce medicament as putea lua sa fie din nou totul normal sau orice alta solutie!!???
Va mutumesc anticipat!!

Raspunsuri (4)

Florin Razvan

acum 11 ani

Va rog frumos sa ma ajutati,orice e bine venit :(!!!

Liviu

acum 11 ani

Florin Razvan a scris: ".../ cred ca acum e prea adancita probelema in capul meu /.../ Va rog frumos sa ma ajutati, orice e bine venit /..."
________________

Vezi si: //sfatulmedicului.ro/comunitate/sex-si-erotism/orgasm-multiplu-la-barbati_42864

Cucu

acum 11 ani

renunta la fumat, la alcool si la cafea (inclusiv la sucuri gen cola, fanta etc), fa sport (sau macar mergi pe jos zi de zi cativa km), ridica-te de la masa cand simti ca ar trebui sa mai mananci o felie de paine ca sa te saturi. Renunta si la masturbare, iar dupa cateva luni s-a rezolvat problema

Iulian

acum 10 ani

cum ai luat tratamentul prescris de medic?