Erectie rapida

Disfunctii sexuale masculine

Postata de cdj350 cu 10 ani in urma.

Buna ziua. Am varsta de 22 de ani si ma tot stresez cu o "problema", mai exact atunci cand intretin relatii sexuale cu prietena mea am o erectie foarte rapida, cca 2-3 minute.
Chiar si la urmatoarele raporturi... Prima oara au aparut discutii, ulterior intelegand si a-mi fi alaturi. Doar ca imi pare atat de rau, simt ca mai mult o amagesc.

Raspunsuri (1)

mg-power

acum 10 ani

Da e ceva normal la 22 de ani ca sa fie asa. Bucarate ca se scoala asa repede !!Dupa 40,,,50 ani o sa tot vrei sa se scoale asa repede dar nu se va putea !!