Erectie rapida

Disfunctii sexuale masculine

Postata de swkapa cu 11 ani in urma.

Atunci cand o fata/femeie ma atinge involuntar sau ma ia in brate si luand la socoteala faptul ca acea persoana este frumoasa , in mai putin de 15 secunde am erectie. Intrebarea e : de ce ma excit asa repede ? Vreau sa spun ca nu am nicio fantezie cu persoana respectiva , doar ii simt partea care ma atinge foarte calda si gata.. WAKE UP BABY!
In caz ca stiti vreun mod in care sa nu se mai intample lucrul asta , va rog frumos sa-l postati. Multumesc!

Raspunsuri (4)

remedii homeopate

acum 11 ani

exista remedii homeopate pt. o astfel de sensibilitate, insa trebuie ales de un medic homeopat (bun)

Dr. Mihaita Viorica Mihalceanu

acum 11 ani

Faptul ca in contextul descris ai erectie rapida nu este un lucru patologic. Poate fi controlat mental. Incearca sa vezi in persoana respectiva omul si nu neaparat femeia. Oricum (ca sa facem o gluma) unii ar spune: bucura-te cat se poate va veni si timpul cad i-ti vei dori o erectie si se va intampla mai greu.

Sebi1983

acum 11 ani

Da fratica, bucura-te. I-o ma uit pe forum cum sa o am mai puternica si tu invers ... ciudata lumea asta

M.George

acum 11 ani

In loc sa te bucuri ca esti potent te exciti bine reactionezi rapid, penisul isi face treaba tu te plangi. Las ca vine vremea cand nu se mai scoala nici daca vrei !!!