erectie rapida

Disfunctii sexuale masculine

Postata de stramosu cu 13 ani in urma.

sunt casatorit de 6 ani cand fac sex am erectie in 4,5 minute ce ar trebui sa fac ,trebuie sa urmez un tratament ?

Raspunsuri (4)

Csara

acum 13 ani

Erectia rapida este un lucru bun.... Sa inteleg ca finalizezi actul sexual mai repede decat iti doresti...?

stramosu

acum 13 ani

da termin mult mai repede ,inaite cu cativa ani nu aveam problema asta,

stramosu

acum 13 ani

da termin mult mai repede ,inaite cu cativa ani nu aveam problema asta,

Csara

acum 13 ani

Foloseste tehnica squeezing, poate fi o solutie. Cand simti ca se apropie erectia, opresti putin actul sexual, prinzi glandul intre degetul mare si aratator si apesi destul de puternic, pana dispare senzatia de ejaculare, iar apoi reiei actul sexual. O alta alternativa ar fi sa apesi in acelasi mod la baza penisului, desi se considera ca prima varianta functioneaza mai bine. Poti folosi prezervativul daca senzatiile sunt prea intense... sau poti opri putin actul sexual sa-l reiei in scurt timp.