erectie foarte sp***a

Disfunctii sexuale masculine

Postata de David Emanuel cu 10 ani in urma.

buna ziua. am inceput o relatie cu o fata si imi este frica de faptul ca nu o sa am erectie in timpul actului sexual. timp de catva timp, recunosc, vizionam destul de des filme pornografice si ma gandesc ca s-ar putea sa nu ma excit datorita unor probleme de ordin psihic. nu am avut un act sexual pana acum, dar imi e frica de faptul ca atunci cand o sa am, o sa ma excit greu sau chiar deloc.

Raspunsuri (1)

Madalin

acum 10 ani

Stai linistit prietene ,o sa zboare calutul din pantaloni cand o sa vezi ce insmn feminitate ,te asigur eu ...
Pune-te pe treaba linistit ,Sa ai spor!