erectie de scurta durata

Disfunctii sexuale masculine

Postata de smilefriend cu 13 ani in urma.

am erectie de scurta durata, dupa asta sunt obosit
care este cauza ?
ce pot face pentru rezolvarea acestei problemei

Raspunsuri (1)

MedicMod

acum 13 ani

Salut,

Erectia de scurta durata poate proveni de la starea ta. In cazul dormi foarte putin si esti foarte obosit ,erectia ta poate fi sp***a si de scurta durata.

In cazul in care te mastubezi foarte des ,te uiti la filme deocheate sau te exciti ''''intentionat'''' ,este un alt motiv pentru care erectia e sp***a si de scurta

Iti recomand sa vizionezi filme relaxante,sa te odihnesti si sa nu te masturbezi(important e sa nu ejaculezi) timp de 6-7 zile.

Multumesc.