ERECTIA??

Disfunctii sexuale masculine

Postata de ATRAGATORUL cu 9 ani in urma.

mentinerea erctiei adica pe romaneste scula tare .problema asta o am eu am pofta de sex,dar penisu sta cateva minute tare si dupa se moloseste de tot chiar si la intrare in vagin ,atunci ee cel mai rau in prezent o facem asa dar nu e bine parca e carpa in pahar.vreau si eu un ajutor de la voi MEDICI,PRIETENI,BAIETI,FETE AST RASPUNS VA MULTUMESC ??????

Raspunsuri (1)

Ionika

acum 9 ani

Poti incerca mai multe suplimente care sa iti creasca randamentul sexual. Printre astea ok sunt Vigrax, Tian Li, Entran .... Pe langa cura cu unul dintre produsele astea trebuie sa urmezi si o dieta buna si exercitii fizice corespunzatoare.