erectia

Disfunctii sexuale masculine

Postata de misha 555 cu 10 ani in urma.

salut, am o mare problema, cind stau cu iubita mea am erectie dar cind ajungem la actul sexual nu mai am si nu inteleg carei probema, de ce oare nu am erectie atunci? datimi un sfat va rog

Raspunsuri (1)

cezar41

acum 10 ani

aceeasi problema o am si eu,totul e bine si frumos iar in timpul penetrarii dupa cateva secunde penisul ajunge in stare flasca si nu mai pot continua,e o situatie neplacuta dar deocamdata nu stiu care poate fi cauza,si nu stiu ce tratament sa folosesc?