erectia

Disfunctii sexuale masculine

Postata de erectia cu 13 ani in urma.

am un prieten ,are 24 de ani si in 2_3 min isi da drumul ,si nu stiu de ce se intampla asta.

Raspunsuri (4)

porav

acum 13 ani

intreabal daca a ma-ai vazut vreo pasarica pina ce nu tea cunoscut pe tine

erectia

acum 13 ani

a mai vazut,da pana sa te dai tu cu parerea ,invata sa scri corect

Iuki

acum 13 ani

Se numeste ejaculare precoce. Cauta informatii pe Internet. Totusi nu inteleg de ce nu discuti direct cu el.

Monica

acum 13 ani

Ii recomand cu toata increderea prietenului tau sa faca tratament cu Tianli. Il gasiti in farmacii, se vinde la bucata (fiole de 10 ml) si la cutie, dar e mai scump.Fiola costa in jur de 20 lei (depinde de adaosul farmaciei).TIanli este de 2 feluri, unul in ambalaj auriu si in ambalaj alb.Sotul meu le-a incercat pe amandoua, deci vi-l recomand pe cel cu alb (sunt mai puternice).
Tratamentul sa-l faca atata timp kt el crede ca e necesar.Nu face minuni din prima, dar nu va lasati, in timp va asigur ca e cel mai bun! Fiola se bea de catre barbat cu jumatate de ora inainte de a face sex si sa foloseasca 2 fiole pe saptamana.Deja de la 1 luna veti vedea rezultatele...si va spun pt ca am trecut cu sotul meu prin aceeasi problema, care binenteles ca problema a aparut din senin.
Succes!!!