erectia

Disfunctii sexuale masculine

Postata de marsib cu 13 ani in urma.

ce tratament imi recomandati ptr o erectie mai buna si o ejaculare mai intarziata.Va multumesc.Cu respect

Raspunsuri (29)

mg-power

acum 13 ani

Pentru a rezolva aceste probleme pe care si eu le-am avut in urma cu 3...4 luni m-am documentat pe internet de ceva metode naturale si am gasit practicrea exercitiilor pentru intarirea muschilor pubococilieni care sunt responsabili de o buna erectie, de orgasme puternice si intarzierea ejacularii.Dupa 3 luni de practica intensa a acestor exercitii am ajuns la rezultate uimitoare, foarte , foarte bune, ma apropii de performantele din tinerete.Daca vrei sa le practici si tu pot sa ti le trimit online pe adresa de e-mail

marsib

acum 13 ani

as dori sa le trimiti prin e-mail.mersi mult

Grig15

acum 13 ani

Pentru marsib...spune-mi o adresa de e-mail sa-ti trimit in formau word aceste exercitii

marsib

acum 13 ani

adresa este:[email protected]

Alin

acum 13 ani

As dori si eu acceste exercitii adresa mea eset [email protected] Va multumesc

Alexandru

acum 13 ani

As dori si eu aceste exercitii ..adresa mea [email protected]

stan ion

acum 13 ani

As dori si eu aceste exercitii ..adresa mea [email protected]

Andrei

acum 10 ani

Si eu as dori daca se poate exercitiile acelea. yahoo.mail: [email protected]
Iti multumesc.

Alex Alex

acum 10 ani

Si eu as dori daca se poate exercitiile acelea. yahoo.mail: [email protected]
Iti multumesc.

night

acum 10 ani

Please se poate si la adresa [email protected] ?

merci

xkyete

acum 10 ani

[email protected] daca se poate as vrea sa primesc si eu acele exerciti . Multumesc frumos

florin

acum 10 ani

As dori si eu aceste exerciti. Adresa mea este [email protected]

Iulian

acum 10 ani

Ad vrea sa primesc si eu exercitiile. Email [email protected]

cosmin

acum 10 ani

as dori si eu acele exercitii e mail [email protected]

dan

acum 10 ani

As dori si eu aceste exerciti. Adresa mea este

dan

acum 10 ani

As dori si eu aceste exerciti. Adresa mea este [email protected]

vanoc

acum 10 ani

aș dori și eu aceste exerciti Adresa mea este [email protected]

eee

acum 10 ani

As dori si eu aceste exercitii ..adresa mea [email protected]

baldwin06

acum 8 ani

as dori si eu aceste exercitii , adresa mea este :[email protected] . multumesc frumos

Geo

acum 8 ani

Salut,as dori si eu daca se poate aceste exercitii [email protected]!

Pag 1 din 2