erectia la bebelusi

Disfunctii sexuale masculine

Postata de roxanne^^ cu 13 ani in urma.

am un baietel de 1 an , sanatos si vioi, insa incep sa ma ingrijorez cu privire la faptul ca nu i-am mai vazut putulica in erectie cam de cand avea doar doua luni. Nu stiu care ar fi , sa zic frecventa , insa daca este cineva in masura sa -mi raspunda vizavi de aceasta problema , astept cu interes .

Raspunsuri (1)

dalia

acum 13 ani

si eu am un baietel de 1 an si doua luni si are erectie cam la fiecare atingere mai insistenta.cred ca nu e ceva normal in legatura cu ce te plangi tu.consulta un medic