epididimita cronica

Disfunctii sexuale masculine Epididimita

Postata de marius1982 cu 13 ani in urma.

Buna ziua!
Am 28 de ani si acum o saptamana ,dupa diverse investigatii si analize medicale mi s-a pus diagnosticul de epididimita cronica la care mi s-a prescris un tratament format din:ketonal supozitoare,piafen(doar la durere mare)si prostacan.Deja am luat aproape tot tratamentul si nu prea vad rezultate favorabile.Pana la urmatorul control sunt nerabdator sa aud parerea unui cunoscator despre ce se intampla...dece nu imi trece durerea (constanta) de sub testicole?Am nevoie de un tratament mai puternic?
multumesc...

Raspunsuri (3)

Dr. Stefan Tuca

acum 13 ani

Buna ziua !

Luati tot tratamentul si adresati-va unui medic urolog daca nu a dat rezultate bune...
Probabil ca daca nu va merge cu tratamentul descris urologul va va prescrie si un tratament antibiotic..

Cu stima,

dr.Stefan Tuca

andrei

acum 12 ani

salut; cum s-a rezolvat problema ta ?

costel

acum 11 ani

zinnat de 500 una la 12 ore . timp de 5 zile , si la durere nurofen , si schimba doctorul ala ...