entran forte

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Ciprian52 cu 12 ani in urma.

As dori sa stiu cum actioneaza acest medicament,entran forte? Accelereaza bataile inimii? Creste tensiunea ? Ce alte modificari mai au loc?

Raspunsuri (7)

Iuli

acum 12 ani

Nu cred ca la 30 de ani ai nevoie de asa ceva.

Ciprian52

acum 12 ani

Problemele mele sunt legate de dificultati de erectie si ejaculare precoce .Ma gandeam ca acest medicament poate fi o solutie.

Iuli

acum 12 ani

Trebuie intai depistata cauza acestor probleme. Efectuati un control urologic complet, sa nu fie o problema la prostata care se rezolva simplu si usor cu tratament. Daca nu este nimic fizic, consultati un psiholog. Nu are rost sa va puneti sanatatea in pericol.

cox

acum 12 ani

este un produs foarte bun si eu inainte sa il folosesc am cautat multe detalii pe net ne gasind nimic concret.o sa ai o erectie si mai puternica si mai de durata daca il folosesti.il recomand

Psihosexolog clinician

acum 12 ani

Toate produsele care nu sunt notificate de Agentia Nationale a Medicamentului si/sau Institutul National IBA sunt contrafacute, toxice si daunatoare sanatatii dvs. Un control sexologic prealabil nu strica. Sanatate!

EXPANZITE

acum 12 ani

Suntem alaturi de produsul nostru şi vă garantam satisfacţie totală.

http://www.crestere-penis.ro/

Tratati-va cu cel mai bun si increzator supliment disponibil pe piata si aflati cum mii de barbati si-au recapatat increderea, vitalitatea, rezistenta si performanta sexuala, cu Expanzite.

Ouch

acum 12 ani

deci este super bun entran...am incercat din curiozitate nu am probleme cu erectia dar am vrut sa vad daca este vreo diferenta majora...vreau sa spun ca zapacit-o pe a mea...mai aveam erectie dupa 5 numere si atatea ore de f... :))) Deci recomand :P