ejaculez in 30 de secunde! ?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de cu 4 ani in urma.

Buna ziua! Am 22 ani si sufar de ejaculare precoce de cand mi.am inceput viata sexuala( de 2 ani), ejaculez in maxim 30 secunde de penetrare. Ce imi recomandati sa iau? Va multumesc!

Raspunsuri (1)

psih.Bogdan Pîrtoacă

acum 4 ani

Cel mai probabil acest lucru are o cauză psihologică, prin urmare recomandarea este să mergeți la psihoterapie. Dar pentru a înlătura orice îndoială legată de vreo afecțiune medicală, vă recomand ca înainte să treceți pe la medicul urolog pentru un consult.
Numai bine!