ejaculez foarte repede

Disfunctii sexuale masculine

Postata de paulargon cu 12 ani in urma.

buna ziua!am 25 de ani si am o problema,atunci cind intretin relatii sexuale ejaculez foarte repede(2-3 minute).rugamintea mea la dumneavoastra ar fi sa-mi spuneti ce pot sa fac ca sa nu mai ejaculez asa de repede!va multumesc!

Raspunsuri (3)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Daca ati practicat " masturbarea " in copilarie acest fenomen poate fi o consecinta . Consultati un neuropsihiatru .

cristian

acum 12 ani

incearca entran forte o sa fi multumit dar nu este de viitor pt ca este scump 35 lei. il iau doar la ocazii speciale

Darius

acum 8 ani

Buna zioa am 22 de ani si am o problema de ceva timp cand fac dragoste cu nevasta îmi dau drumul repede dupa circa 5 ,10 minute ma puteti ajuta cun sfat ce as putea face.. VA multumesc..