ejaculez fara presiune

Disfunctii sexuale masculine

Postata de pettermausz cu 13 ani in urma.

adica iese de pe canal dar fara presiune (foarte rara cand tasneste cate un jet) de obicei trebuie sa mulg cu mana sa iese de pe canal si sperma este foarte vascoasa!!! ce e de facut!!

Raspunsuri (3)

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

Pentru a afla mai multe detalii completeaza cel mai bun chestionar clinic sexual la acest link: http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dFBzMDRVYW1ET1NfQXM4dm9WajlJZ3c6MQ

si vezi diagnosticul tau real.

Iuli

acum 13 ani

Niste analize de lichid seminal si mai ales prostata la un urolog.

Grig15

acum 13 ani

Acest fenomen se intampla la barbatii mai invarsta cand volumul spermei scade foarte mult nu mai are spasmele din tinerete cand ejacula cu presiune ,deasemenea si vascozitateaspermei este crescuta fata de tinerii la care sperma este mai apoasa.