Ejacularea involuntară, fără un act sexual sau atingerea penisului?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Utilizator11637013741 cu 2 ani in urma.

Bună, astăzi m-am confruntat cu o problemă, în timpul unui test am ejaculat fără a îmi atinge penisul. Am avut o erecție, după asta am ejaculat în mod involuntar,cred că cauza a fost stresul. Am fost foarte stresat în momentul dat. Țin să menționez că am ejaculări nocturne de mai bine de 2 ani. Știe cineva care e cauza , consecințele și tratamentul?

Raspunsuri (1)

Psiholog Jeni Chiriac

acum 2 ani

Inainte de a avea o viata sexuala activa si constanta, intr-o relatie stabila, multor tineri li se poate intampla ceea ce dvs ati povestit. Prin urmare puteti consulta direct un medic urolg specializat in sexologie ca sa va lamuriti.