Ejaculare sp***a

Disfunctii sexuale masculine

Postata de zerocool cu 13 ani in urma.

Buna ziua, problema mea se refera la cantitatea de sperma pe care o ejaculez. Erectia este buna, dar cand ejaculez elimin o cantitate foarta mica de sperma. Exista vre-un tratament? Multumesc anticipat pentru raspuns.

Raspunsuri (12)

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 13 ani

As vrea sa stiu in ce mod te deranjeaza aceasta? Cum este cantitatea mica de sperma pe care o ejaculezi o problema pt tine?

zerocool

acum 13 ani

Pai imi este putin frica ca nu voi putea avea copil, si ar mai fi si faptul ca mi-as dori sa am o ejaculare puternica.

andi

acum 13 ani

hahaha! faci concurs cine ejaculeaza mai puternic sau cum?

zerocool

acum 13 ani

decat sa vi cu comentari inutile mai bine te abti

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 13 ani

Daca frica ta are legatura cu dorinta de procreere, poti sa fii linistit. Cercetarile au aratat ca nu exista o legatura directa intre cantitatea de sperma si capacitatea de a avea copii. Ceea ce conteaza este calitatea spermei, calitatea spermatozoizilor. Aceasta se poate pune in evidenta printr-o analiza numita spermograma. Poate ca ar fi o idee sa o faci, ca sa stii daca este cu adevarat o problema sau nu.

wody10

acum 13 ani

mai doar nu vrei sa ai un lighean de sperma

Huashen

acum 13 ani

Stimati domni,

Citind pe forum despre problemele cu care va confruntati, va propunem sa va venim in ajutor cu un produs usor de utilizat, fabricat pe baza nanotehnologiei (nu sunt pastile), este un produs 100% natural, care pana in prezent a ajutat milioane de barbati. Este recomandat pentru îmbunătățirea funcției sexuale, crește potența, fertilitatea și crește rata spermatogenezei. Are efect benefic în tratarea prostatitei, hemoroizilor, fisurilor anale, exema pungilor testiculare și contribuie la ameliorarea diabetului zaharat, dar și a hipertensiunii arteriale.
Acest produs este foarte pop**ar in Europa de Vest, America si Asia.
Pentru mai multe detalii despre produsele noastre va rugam sa accesati site-ul: huashen.ro si pagina de facebook: http://facebook.com/home.php?sk=lf#!/profile.php?id=100001219822747
Pentru orice intrebari, nu ezitati sa ne contactati la: 0723 674 259, iar noi vom fi fericiti sa va ajutam!

bean

acum 10 ani

Cum mama draq e natural daca e bazat pe nanotehnologie?

bobo

acum 13 ani

si eu am o ejaculare sp***a.si de cate ori fac sex cu cineva imi dau drumul foarte repede.ce as pute sa fac in privinta asta?

anonim

acum 11 ani

sa porti 2 prezervative !
sa faci sex mai des
si incet incet o sa scapi de al doilea prezervativ odata cu problema ( ejaculării rapide )

marius

acum 11 ani

aceiasi problema

marcus9357

acum 9 ani

Produs pentru cresterea volumului spermei -
http://track.maxatin.ro/product/Maxatin/?uid=2484&sid=640&pid=118&bid=adc***aec
Maxatin este cel mai bun produs pentru volumul de sperma. Se vede diferenta cu ochiul liber.