ejaculare prematura

Disfunctii sexuale masculine

Postata de membru255081 cu 9 ani in urma.

Buna am si eu o intrebare despre ejacularea rapida se trateaza sau nu pentru ca mam saturat sa aud tot felu de p***a as vrea un raspuns cit mai plauzibil si daca da cum si ce fel de tratament trebuie facut va multumesc

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 9 ani

Pai de unde sa stim ce iti provoaca tie ejaculare rapida? Sunt multe cauze, de la hormonal pana la psihic.Ai putea face niste analize hormonale, dar pt asta trebuie sa mergi la endocrinolog.Este posibil sa ai ejaculare rapida si cand esti foarte excitat de partenera.Nu stiu exact in momentul actului ce te face pe tine asa, trebuie tu sa-ti dai seama si cu medicul.Numai pune intrebari pe forumuri, ca nu rezolvi nimic, pana nu te vede un medic.Bafta!