ejaculare prematura

Disfunctii sexuale masculine Ejaculare prematura

Postata de YoYo92 cu 14 ani in urma.

va rog sa imi spuneti si mie cateva metode practice pentru a combate ejacularea prematura!fara medicamente si alte lucruri neinteresante.ejaculez in primele 4 minute si apoi la al 2 lea contact sexual rezist si 10-15 min.ce este de facut?

Raspunsuri (4)

acum 14 ani

In primul rand cati ani ai ? si in al 2 , cat de des ai contact sexual ? ca un sfat este sa stai linistit, si sa exersezi mai mult si mai des, ca asa am patesc si eu , de fiecare data cand schimb prietena :D , eu zic sa nu te mai cronometrezi si sa pui accentul, sa te simti bine tu si partenera ta. Bafta end practice >

contea

acum 14 ani

muti au problema aceasta http://www.discretfarma.ro/ejaculare-precoce/ - aici am gasit niste solutii, dar nu ma ajuta decat pe moment. Mai multe obtii prin exersarea muschilor pelvieni - exercitii Kegel

marcus37955

acum 10 ani

Pastile ejaculare precoce –
http://track.c***a.ro/product/c***a/?uid=2484&sid=643&pid=119&bid=adc***aec

ileanna

acum 7 ani

Si iubitul meu ia niste pastile impotriva ejacularii precoce si parca incep sa apara ceva rezultate bunicele in ceea ce priveste durata actului sexual.