ejaculare precoce ?

Disfunctii sexuale masculine Disfunctie erectila Tulburari sexuale

Postata de MembruMobileApp1496319740 cu 6 ani in urma.

Nu am început de mult timp relația sexuala , cred ca e a 3 încercare. Primele 2 au durat puțin (10-15 sec.) iar după cam vre o luna am încercat iarăși, tot fara succes, am simțit o căldură la penetrare si gata , s a terminat. Ma masturbez des, masturbarea tine si 10-15 minute. Ce as putea face sa rezolv problema ?

Raspunsuri (2)

filimonmaria

acum 6 ani

Sunt tot felul de suplimente care pot ajuta la cresterea duratei actului sexual. Informeaza-te bine inainte si o sa gasesti ceva care te va ajuta.

dragumariana

acum 6 ani

Un supliment care sa dea randament si care sa trateze in intregime ejacularea precoce stie careva?