Ejaculare precoce

Disfunctii sexuale masculine

Postata de snivi4all cu 8 ani in urma.

Buna ziua, Am 37 ani si sunt casatorit de 4 ani dar din pacate nu ma pot bucura de clipe de placere cu sotia mea din cauza ca nici un numar nu ma tine mai mult de 1 min max 2 in cel mai fericit caz, nu stiu ce sa mai fac m-am saturat de suferinta asta si sa ma fac de rusine de fiecare data .am incercat si ceva pastile de pe net dar degeaba. Este posibil sa fie si din cauza ca sunt foarte dotat penisu meu find cam gros? sau......Va rog ajutatima si pe mine cu sfaturi cei care ati trecut si treceti prin asta . multumesc

Raspunsuri (1)

anton tony

acum 8 ani

Totul se trage de la limba romana...[glumesc doar pe jumatate]. Si eu am patzit in tinerete [ptr. o perioada ]...m-am dus la doctor si mi-a recomandat 10 injectii cu TESTOSTERON si problema s-a rezolvat. Incercati.