ejaculare precoce

Disfunctii sexuale masculine

Postata de alexandra17580527 cu 15 ani in urma.

stie cineva care poate fi cauza acestei ejaculari precoce? cateodata exista si senzatii de usturime in timpul ejacularii. au aparut mai nou si doua bucatele de carne(ca niste alunite crescute)exact sub "palaria" penisului. multumesc celor care stiu si ofera informatii celorlalti.

Raspunsuri (2)

Florian Alex

acum 15 ani

S-ar putea ca problema ta sa fie determinata de o infectie genitala. Ar fi indicat sa faci o spermocultura. Pentru alunitele respective, consulta un medic dermatolog. Poate fi vorba despre condilomatoza sau hpv, iar nerezolvata problema, partenera ar putea avea probleme serioase (sunt cateva tulpini, daca se confirma diagnosticul de hpv, care determina la femeie cancerul de col uterin, daca boala nu este depistata si tratata la timp).

Dumitru244

acum 10 ani

Pastile ejaculare precoce -
http://track.c***a.ro/product/c***a/?uid=2484&sid=643&pid=119&bid=adc***aec