EJACULARE PRECOCE

Disfunctii sexuale masculine

Postata de OSVALDO cu 10 ani in urma.

BUNA MA PUTETI AJUTA CU ASA CEVA CE MEDICAMENTE SUNT SI CARE SA ISI FACA EFECT RAPID PENTRU EJACULARE PRECOCE VA ROG AJUTATIMA

Raspunsuri (7)

Ivan

acum 10 ani

Ia si te masturbeaza inainte de a face sex. Poti si sa incerci sa imbraci 2 prezervative.

OSVALDO

acum 10 ani

CU MASTURBAREA NU TINE AM INCERCAT SI CU 2 PREZERVATIVE NU IMI PLACE NICI MIE NICI PARTENEREI

marius4171

acum 9 ani

Pastile ejaculare precoce – http://bit.ly/12gG1e7

OSVALDO

acum 10 ani

CU MASTURBAREA NU TINE AM INCERCAT SI CU 2 PREZERVATIVE NU IMI PLACE NICI MIE NICI PARTENEREI

marcus36171

acum 10 ani

Pastile ejaculare precoce –
http://track.c***a.ro/product/c***a/?uid=2484&sid=643&pid=119&bid=adc***aec

Ivan

acum 10 ani

Atunci problema este in capul tau. Adica trebu in timpul sexului sa iti pastrezi sangele rece. Esti prea sensibil, iata care e problema. Daca partenera este prietena ta incearca sa vorbesti cu ea, nu va aprindeti prea repede, miscati-va mai lin, concentreaza-ti gandurile la altceva si nu la faptul ca te exciti. De ex. ca ai niste treburi importante de facut a doua zi si cam cum le vei face. Si daca vezi ca incepi prea tare sa te exciti, scoate penisul din vagin pe 10-30 secunde(depinde de caz, uneori si 1min) si calmeaza-te, apoi continuati din nou fara sa va grabiti. Tine minte, penisul tre-sa-l scoti cand simti ca te exciti prea tare, nu cand simti ca vine ejacularea. Alege poza tu dedesupt pe spate si partenera de asupra, asta te va ajuta sa iti pastrezi calmul, da oricum ritmu sa-l conduci tu, tinand-o de talie saup***asi sa nu o lasi sa se miste mai repede de cat ar trebui. Pe mine aceasta modalitate ma ajuta sa rezist uneori si pana la trei ore. SUCCES!!! Daca mai ai intrebari, scrie.

dragos

acum 10 ani

hahahahaha......hai ca esti tare comic......3 ore