Ejaculare precoce

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Dayaccus cu 12 ani in urma.

Am o problema cauzata de ejacularea precoce datorita sensibilitatii foarte ridicate la nivelul penisului. Ce metoda exista de scadere a sensibilitatii penisului, simpla folosire a prezervativului nu ma ajutat prea mult. Si ar mai fi ceva, am de multe ori erectie prelungita noaptea fara a avea vreun stimul sexual, are si asta vreo legatura cu problema mea de sensibilitate?

Raspunsuri (1)

Psihosexolog clinician

acum 12 ani

Faceti un consult la sexolog si vedeti ce puteti afla. Sanatate!