ejaculare precoce

Disfunctii sexuale masculine

Postata de gabbriel cu 12 ani in urma.

ajutati-ma va rog, ejaculez foarte repede, datimi ceva pastile sau unguent,etc. nu vreau sa-mi pierd familia

Raspunsuri (5)

Grig

acum 12 ani

Nu cu pastile se rezolva aceasta problema , ci cu multa rabdare cu tandrete cu preludiu prelungit, cu multe mangaieri nu cu graba si nerabdare.Nu te aprinde asa repede si nu te grabi cand faci sex lasa-o mai usor freaca-o mai lent, mai fa pauza, mai opreste-te din miscari , mai scoat-o afara si mai stai cateva secunde dupa care continui tot mai lent.

Samuel

acum un an

ajutati-ma va rog, ejaculez foarte repede, datimi ceva pastile sau unguent,etc

stefania

acum 12 ani

gabriel da-mi add la id-ul promovare_sanatate ca sa te putem ajuta la problema ta cu ejacularea precoce.

dan

acum 12 ani

a mers cu Stefania?

Bara Florin

acum un an

Ami dau drum forte rebede