ejaculare precoce

Disfunctii sexuale masculine

Postata de IOAN3121816 cu 12 ani in urma.

Am 50 ani mi se antareste greu penisul desi as dori sa fac sex

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 12 ani

Ar trebui sa consultati un medic care sa va faca toate analizele pentru a vedea ce determina aceasta situatie. Apoi in functie de analize sa luati un tratament si sa va recapatati functia erectila de la sine sau sa vi se prescrie medicamente ajutatoare cum ar fi viagra sau cialis (este periculos sa le luati fara aviz medical deoarece pot produce o catastrofa la persoanele suferind de anumite afectiuni cum ar fi HTA).

mg-power

acum 12 ani

Ca un sfat: eu sunt mai invarsta cu 6 ani decat tine si nu am problema aceasta, dar nu fumez , nu consum baturi alcoolice in exces, fac sport de mentinere zilnic, practic inotul si fac zilnic exercitiile KEGEL pentru intarirea muschilor PUBOCOCCIGIENI. iar performantele sunt super bune, erectiile pot dura chiar si pana la 60 min si ejacularea poate fi controlata nici nu se pune in discutie ejacularea precoce.Nu sunt adepul folosirii pastilelor Viagra sau Cialis.

IOAN3121816

acum 12 ani

MULTUMESC de sfat

marcus31751

acum 10 ani

Pastile ejaculare precoce –
http://track.c***a.ro/product/c***a/?uid=2484&sid=643&pid=119&bid=adc***aec