Ejaculare precoce

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Deyu cu 13 ani in urma.

Domnule doctor, Sufar de ejaculare precoce mai exact ejaculez inainte de a incepe actul sexual? nu am consultat nici un medic specialist..nu stiu ce tratament sa aleg .. Ce pot sa fac..ajutati-ma sunt foarte disperat!

Raspunsuri (2)

Andrei,

acum 13 ani

Esti virgin ?
Daca da, psihic te exciti prea mult. Incearca sa faci cumva incat sa te obisnuiesti cu aceasta stare.

Deyu

acum 12 ani

da sunt virgin..si chiar nu stiu ce as mai putea face...imi este frica sa imi incep viata sexuala pentru ca as putea ejacula inainte de penetrare.