ejaculare precoce

Disfunctii sexuale masculine

Postata de iubaretul75 cu 13 ani in urma.

sufarde ejaculare precoce va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti cum pot sacpa de asa ceva ce medicamente sau creme exista

Raspunsuri (11)

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

Un control de specialitate la un sexolog te va putea ajuta. WWW.SEX-MAN.RO

Victor Richard

acum 13 ani

Daca ai erectii noaptea sau dimineata la trezire, clar cauza nu este una fiziologica ci doar psihica: pretentii prea mari de la tine, o partenera care te copleseste, stresul si oboseala, etc. Poti intrerupe pentru scurt timp actul sexual cand simti ca se apropie ejacularea si apoi sa-l reiei treptat... sau poti folosi tehnica squeezing, cand simti ca ai ejacula, apesi cu putere pe capul penisului si intrerupi putin actul sexual, iar apoi il reiei.

Io

acum 13 ani

Nene Victore ,omu'' se plinge de ejaculare rapida nu de lipsa de erectie...nu ?

fane

acum 13 ani

incearca cu una urata care nu te excita :))

mariam_mary

acum 13 ani

Prematrol de la Hilcon ...se face tratament( atu: este un produs naturist )

Jiji

acum 13 ani

..draga mea draga ...sa-l ia circu'' de tratament...am incercat prematrolu'' si..dupa ce am "mancat" un flacon de pastile m-a ajutat sa..ejaculez si mai rapid....am facut o proba si cu un "minunat de tratament" care zice ca ajuta la niste erectii fantastice si...am patit-o... pentru prima data am vazut ce-nseamna sa ....nu functioneze "mititica"...din punctul meu de vedere...tratamentele alea-s ...cel putin aiurea ...

mariam_mary

acum 13 ani

...depinde si de organism...am auzit cazuri in care a dat rezultate

marcus01373

acum 10 ani

Pastile ejaculare precoce –
http://track.c***a.ro/product/c***a/?uid=2484&sid=643&pid=119&bid=adc***aec

Barbie

acum 13 ani

Dupa parerea mea cel mai bun medicament in astfel de situatii este psihicul :)........aceasta ejaculare precoce se datoreaza probabil unui preludiu prea intens,unui stimul sexual foarte bun si imaginatia ta care merge foarte departe in acele momente .....deci incearca totusi sa micsorezi perioada preludiului si cand simti totusi ca esti pe punctul de a expulza intrerupe acest lucru,e un exercitiu care functioneaza.....prietenul meu a avut aceasta problema la inceput....si facand asta de acteva ori,acum e in regula...merita s aincerci :* vezi ce faci,asteptsa`mi scri :*

romeo

acum 13 ani

si eu patesc la fel in urma unui preludiu mai lung cu prietena mea ma excit foarte tare s knd sa incep un act sexual ejaculez prematur.am sa incerc sda renunt la preludiile foarte lungi

.....

acum 12 ani

ok si eu am avut probleme asemanatoare ,,am icercat cu Suifan un produs de uz extern,,e foarte bun si am mai gasit o bautura" Give me 5 " energizanta cu alcol ,,,ea a terminat de 4 ori si eu bateam ca masina de cusut sa reusesc o data