EJACULARE PRECOCE

Disfunctii sexuale masculine

Postata de CONSTANTİN51314 cu 14 ani in urma.

BUNA MA NUMESC COSTEL Sİ AS VREA SA STİU CE TRATAMENTE MEDİCAMENTOASE EXİSTA PENTRU ACEASTA DISFUNCTİE SEXUALA.VA ULTUESC

Raspunsuri (6)

marius 79

acum 14 ani

ii un site aiurea ma bat de aceasi pb de ce nu raspund

marius 79

acum 14 ani

dezinteres
rusine
cata spaga doriti dl doctor pentru un sfat la o persoana cu probleme
ce medicamentatie prescrieti pentu ejaculare precoce la 2 minute de la penetrare
va laudati cu medici cu clinici dorim raspunsuri si rezultate
AJUTOR

io

acum 14 ani

astia-s numa dupa bani

jovany

acum 14 ani

Un tratament adecvat nu iti poate oferii decat un medic deorece su nenumartae cauze pentru care ejaculezi repede.Asa ca mai bine ai incerca sa te duci la un medic sa vezi ce probleme ai ,asta daca nu ai fost pana acum.... Cel mai bun exemplu care ti-l pot oferi sunt chiar eu, si eu am suferit de aceeasi problema am trecut peste orice fel de ruisne si am fost la medicul de familie, care mi-a dat sa fac un set de analize...Dupa efectuarea analizelor m-am intors la medic iar acesta mi-a prescris un tratament cu "cialis"...In cazul meu a dat rezultate.Daca inainte de a urma tratamentu durata unui act sexual era de la 2 pana la 5 min,acum pot spune ca dureaza intre 20-30 de minute.Dar nu iti recomand sa il folosesti pana nu consulti un medic....Sanatate

CONSTANTİN51314

acum 14 ani

MERSİ PT RASPUNS AM SA MA DUC LA DOCTOR SA VAD CE ZİCE ORİCUM AVEAM DE GAND PT CA İNCEP SA MA CERT CU SOTIA DİN CAUZA ASTA Sİ O İNTELEG VREA Sİ EA SATİSFACUTA CUM VREAU Sİ EU SA FİU Ac***a UN ACT SEXUAL NORMAL.İNCA ODATA MERSİ

Alexandru[mihai]

acum 14 ani

Exista climinax.Este foarte bun am luat si eu si s-a dovedit a f bun