Ejaculare precoce

Disfunctii sexuale masculine

Postata de adrian72 cu 15 ani in urma.

AM 19 ani. Sunt la inceputul vietii sexoale si sufar de ejaculare precoce care apare chiar si inainte de penetrare. Contactele pe care le-am avut au fost in conditii de stres. Ar putea fi asta problema?

Raspunsuri (10)

acum 15 ani

Salut! Ai absoluta dreptate! Stresul e una din cauzele ejacularii precoce. Iti pun din experienta proprie. Aveam mult timp problema aceasta si eram desperat...nu avusem inca un act sexual normal deoarece eveam emotii imense si chiar daca aveam erectie ea disparea rapid deoarece ejaculam precoce (ca am aceasta problema am aflat mai tirziu). UIte si solutia : Nu te grabi... nu fi presat... nu fi stresat... cautati perosana care sa te inteleaga si care va avea rabdare cu tine. Niciodata nu asculde, spunei direct ce promlema ai si ca cu timpul se va rezolva. Daca vei avea o partenera normala ea te va intelege si credema te va ajuta! Eu mi-am gasit dragostea... si am deja relatii cu o persoana de 1 an. Persoana care a mi-a oferit intelegere si rabdare, m-a lecuit.

mihai1989

acum 14 ani

Si eu am avut probleme cu ejacularea preacoce.Dar mia trecut cu ajutorul unor pastile.Le-am luat timp de 3 luni si acuma o partida de sex dureaza foarte mult.Am vazut rezultate inca din prima luna si acuma sunt foarte multumit.Climinax se cheama produsul. [email protected] este id meu de messenger.Dati-mi add pentru orice fel de informatii despre acest tratament.

Dumitru244

acum 10 ani

Pastile ejaculare precoce -
http://track.c***a.ro/product/c***a/?uid=2484&sid=643&pid=119&bid=adc***aec

Martin

acum 10 ani

Eu am probleme cu ejacularea precoce de circa 1 an de zile. Chiar nu imi dau seama de la ce a pornit, pentru ca inainte nu aveam probleme. Foarte multi au zis ca e posiil sa fie de la stres, dar stresat eram si inainte asa ca asta pica din start!
Din cauza problemei mele intretin relatii sexuale cu pritena mea destul de rar. A inceput sa-mi fie si putin teama. O sa incer si un tratament cu *** de 3 luni sa vad cum o sa reactioneze organismul meu la tratament. Sper din tot sufletul sa ma ajute sa scap de ejacularea precoce si sa-mi redea viata sexuala!

Martin

acum 10 ani

Am luat pana la urma tratamentul cu suplimentul ala si deja au trecut 4 zile de cand urmez tratamentul. Inca nu imi dau seama daca e bun, sau nu pt ca a tecut foarte putin timp de cand le iau!
Adrian, am intrat pe sit-ul de care spuneai tu! Interesant!
Numai bine!

KadarVirgil

acum 10 ani

Martin pe langa tratamentul cu c***a incearca si ceva consiliere psihologica sau exercitii pentru amanarea ejacularii. O sa vezi ca exersand vei ajunge la rezultate faine. Exista foarte multe trucuri ce te pot ajuta . Ejacularea precoce este mai mult o problema psihologica. Daca iti rezolvi problema psihologica rezultatele nu vor intarzia sa apara. Foarte multi doctori recomanda ca si tratament la aceasta afectiune o terapie dubla: consiliere psihologica si tratamente naturiste care sa nu genereze efecte secundare. Foarte multi barbati ejaculeaza precoce din stres sau teama (teama de a nu ramane partenera insarcinata....).

silagiuand

acum 10 ani

Salutare!

Am intrat si eu pe sit-ul celor de la c***a si m-ar interesa sa dau o comanda, dar as vrea sa stiu inainte daca ati simtit ceva efecte adverse in sau dupa tratament?
Multumesc foarte mlt si va doresc multa sanatate!

Ioan

acum 10 ani

Silagiu e destul de bun suplimentul ala. Si eu l-am folosit si vreau sa-ti spun ca sunt foarte multumit de rezultatele pe care le-am obtinut cu el. Produsul e unul natural, nu genereaza efecte adverse si in plus poate sa fie si usor de asimilat de catre organism. Mie mi-a fost mai mult decat util c***a si l-as recomanda tuturor persoanelor care au probleme cu ejacularea precoce. Incearca sa faci si sport si sa ai o atitudine pozitiva in timpul curei si o sa vezi ca totul o sa fie ok!
Mult spor!

Stamate Sergiu

acum 10 ani

Buna ziua

Tuturor care aveti probleme de acest gen, va recomand sa pacurgeti un manual care cu siguranta va va ajuta.
Nu este conceput de mine, dar l-am recomandat mai multor persoane care au venit la cabinetul meu si pe care i-a ajutat.

Il gasiti la adresa : http://www.ejaculare-precoce.com

Succes ,

Dr. psiholog Stamate Sergiu

Belu

acum 9 ani

Suplimentele pentru intrzierea ejacularii precoce sunt si ele destul de eficiente. Conteaza destul de mult in obtinerea unor rezultate bune si dieta sau metabolismul fiecarei persoane. Io am facut cura cu c***a, dar nu sunt multumit!