Ejaculare precoce

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Matius... cu 8 ani in urma.

Salut! Am 19 ani si am probleme cu ejacularea prematura/precoce. Vreau sa va intreb, e bine sa merg la ginecolog cu aceasta problema? Si inca ceva: Am tot auzit de *** Control, este bun acest produs pentru a trata aceasta problema?Are efect secundar? As dori ca un medic sa imi raspunda la aceste intreari. Multumesc anticipat!

Raspunsuri (3)

Radu

acum 8 ani

Sunt mai multe produse care sunt bune pentru asa ceva. Poti sa incerci si cu sprayuri sau picaturi sau mai nou plasturi. Intra intr-o farmacie si intreaba ce produs se recomanda pentru asa ceva. Faci o cura si daca nu rezolvi nimic mergi la un medic urolog ca el stie cel mai bine cum sta treaba!

Florin

acum 7 ani

Salut Matius!
Eu am luat produsul ala si mi-a fost de folos. Conteaza si cauza care ti-a generat aceasta neplacere. Poate ca nici nu e nevoie sa iei vreun tratament. Mergi la un medic specialist si el sigur o sa te lamureasca.

albertan

acum 7 ani

Cred ca cel mai bine e sa mergi la medic. Daca iti este jena poti incerca sa faci niste exercitii pentru cresterea duratei actului sexual.